Mededelingen uit de Paradijskerk

Heilige Huisjes: Op 10 juni is er een Maria-pelgrimage door Rotterdam naar verschillende gebedshuizen. Rond 13.00 uur wordt er in de paradijskerk tijdens de lunch (eigen boterham!), een open discussie over Maria gehouden. zie: www.heiligehuisjesrotterdam.nl  http://www.mariainrotterdam.nl

Gemeentevergadering: zondag 18 juni direct na de dienst!

Doop in onze kerk volgens de ritus van de Spaans Hervormde Episcopale Kerk :

Op zaterdag 6 mei 2023 werden in onze kerk twee kinderen gedoopt, kinderen van gelovigen van de Spaans Hervormde Episcopale Kerk (Anglicaanse Gemeenschap). de namen van de gedoopte kinderen zijn: George Karapet en Emilia Shushanik Planjian. Het sacrament werd toegediend door dominee Sukias Terteryan, rector van Christ Church Sabadell. De kinderen zullen worden ingeschreven in de parochie van Sabadell. Pastoor Bruce Rienstra van de Oud Katholieke Parochie van Rotterdam heette pastoor Sukias, en de gezinnen die hem vergezelden op deze belangrijke dag, van harte welkom. De relatie tussen de Oud-Katholieke Kerk in Nederland en de Spaans Hervormde Episcopale Kerk gaat terug tot de 19e eeuw, toen de eerste contacten tussen de kerk in Nederland en Spanje plaatsvonden. Zie link naar Spaanse tekst:https://anglicanos.es/noticias/2023/05/14/bautizo-en-rotterdam/